درخواست بازپرس جنایی از مردم

قاتلان فراری را شناسایی کنید +عکس

دستگیری قاتلان فراری در خاش

وقتی مشکلات شخصی با گلوله حل می‌شوند

با تلاش ماموران انتظامی شهرستان «خاش» استان سیستان و بلوچستان سه نفر که به جرم قتل تحت تعقیب بودند طی دو عملیات دستگیر شدند.
کد خبر: ۶۹۸۲۹۴
وقتی مشکلات شخصی با گلوله حل می‌شوند

سرهنگ غلامرضا اربابی سرپرست انتظامی شهرستان خاش گفت:در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر تیراندازی منجر به قتل فردی در یکی از روستای شهرستان خاش، موضوع به طور جدی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود:ماموران انتظامی با تشکیل چند تیم از کاراگاهان مجرب موضوع را بررسی و در بررسی های اولیه با اشرافیت اطلاعاتی یکی از ضاربان را در کمتر از هفت ساعت شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی مخفیگاه وی را تحت نظر قرار دادند.

این مقام انتظامی گفت: ماموران طی عملیاتی متهم را به همراه یکی از همدستانش دستگیر، که در تحقیقات تخصصی به قتل با همراهی یک تن دیگر اعتراف و انگیزه خود را از قتل مشکلات شخصی با مقتول اعلام کردند.

سرهنگ اربابی در ادامه از دستگیری فرد دیگری که به جرم قتل تحت تعقیب بود خبر داد و گفت: ماموران در پی قتل فردی در تاریخ دهم تیرماه سال جاری که در اثر اصابت گلوله به قتل رسیده بود اقدامات گسترده را آغاز کرده بودند.

سرپرست انتظامی شهرستان خاش افزود: ماموران در این راستا روز گذشته قاتل مورد را شناسایی و طی عملیاتی وی را در مخفیگاهش دستگیر و در بازدید از محل یک قبضه سلاح غیر مجاز و مقادیری مهمات مربوطه را کشف و متهم در تحقیقات به جرم خود اعتراف و انگیزه را مشکلات شخصی اعلام کرد.(باشگاه خبرنگاران)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها