نماینده مردم ارومیه در مجلس:

دولت فوق قانون شده است

نماینده مردم ارومیه در نطق میان دستور خود ضمن بیان انتقادات شدید از آن چه که «بی‌قانونی دولت روحانی» نامید اعتراض کرد، و گفت: دولت فعلی هم مثل دولت قبلی فوق قانون شده است.
کد خبر: ۶۹۷۵۰۶
دولت  فوق قانون شده است

نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در نطق میان دستور امروز خود ضمن اشاره به جلسه چهارشنبه گذشته مجلس با یکی از مسئولان دولتی در مورد استخدام‌های کشوری گفت: استخدام مربیان پیش‌دبستانی، تبدیل وضعیت معلمان، استخدام بازرسان سازمان صنعت و مواردی مانند آن مصوبات مجلس است و دولت باید خود را به قانون متعهد بداند.

قاضی پور ادامه داد: وزارتخانه‌های مختلف طی سال‌های گذشته آزمون و مصاحبه برگزار کرده‌ اند. پذیرفته ‌شدگان این آزمون‌ها دو سال است که منتظر فراخوان رفتن به سر کار هستند. دولت فعلی مثل دولت قبلی خود را فوق قانون می‌داند، هر قانونی از بی‌قانونی دولت روحانی بهتر است.

نماینده مردم ارومیه خطاب به وزیر کشور خواهان رسیدگی به وضعیت تاکسی‌داران شد. از وزیر تعاون خواست تا قانون مشاغل سخت را اجرا کند، خطاب به وزیر صنعت خواهان پیگیری پروژه آلومینیوم المهدی شد و از رئیس جمهور خواست تا جلوی برگزاری افطاری‌های تجملی را بگیرد.

وی همچنین با اعتراض به هیأت رئیسه مجلس برای وصول نشدن استیضاح وزیر نیرو، گفت: این دولت دریاچه ارومیه را خشک کرده است، باعث مشکل آب در یزد و اصفهان شده است و مسئول همه اینها ضعف مدیریت است.

نماینده مردم ارومیه در پایان خواهان گازرسانی به روستاها و احداث پروژه راه‌آهن ارومیه شد.(ایسنا)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها