jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۹۷۵۰۴   ۲۹ تير ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۶

پرسپولیس که برای برگزاری اردوی تدارکاتی راهی ترکیه شده بود بامداد امروز یکشنبه به تهران برگشت.

بازگشت پرسپولیسی ها به تهران

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم فوتبال پرسپولیس که در جریان این اردو سه بازی دوستانه برابر گلوریا رومانی، سونگا آذربایجان و دینامیک گرجستان برگزار کرد و در بخش بدنسازی روی کارهای سرعتی، رفلکس و سوبلکس کار کرد، ساعت 24 شنبه شب به وقت تهران، استانبول را با پرواز مستقیم به تهران ترک کرد و بامداد امروز (یکشنبه) وارد تهران شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها