jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۹۷۴۵۳   ۲۹ تير ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۴

کاپیتان چلسی که فصل نه چندان خوبی را پشت سر گذاشته بود یک فصل دیگر با این باشگاه آبی پوش تمدید کرده است.

اتومبیل خبرساز کاپیتان چلسی+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ؛ جان تری گفته می خواهد در آخرین فصل حضور خود در چلسی بهترین نمایش ممکن را داشته باشد و یک ستاره واقعی باشد.

تری که این روزها با انگیزه بسیار زیادی برای تیمش تمرین می کند با یک رولز رویس بسیارگران قیمت به محل تمرینات می رود که این اتومبیل جدید او بسیار مورد توجه عکاسان قرار گرفته است. دیلی میل نوشته که اتومبیل جدید آقای کاپیتان نزدیک به 375 هزار پوند می ارزد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها