jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۶۴۰۱   ۲۴ تير ۱۳۹۳  |  ۲۱:۵۲

رئیس کمیسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از عملکرد صداوسیما در پوشش کامل مسابقات جام جهانی قدردانی کرد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس ضمن ارزیابی مثبت از عملکرد رسانه ملی در پخش مسابقات جام جهانی، از پوشش کامل این مسابقات قدردانی کرد.

مقداد نجف‌نژاد در این باره به روابط عمومی رسانه ملی گفت: عملکرد رسانه ملی در پخش مسابقات فوتبال جام جهانی خوب و مثبت بود، بویژه آن‌که پخش این مسابقات و تحلیل‌ها و حاشیه‌های آن برای جوانان که بیشتر به دنبال آن بودند، اطلاعات مثبتی به همراه داشت.

نجف‌نژاد تصریح کرد: حضور کارشناسان و گزارشگران حرفه‌ای در برنامه‌های ورزشی در این روزها باعث جذابیت بیشتر بازی‌ها شد و مردم رضایت زیادی از کار صدا و سیما در این خصوص داشتند.

نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی افزود: در حالی که بسیاری از کشورها فقط حق پخش چهار مسابقه تیم ملی خود را خریداری کرده بودند، رسانه ملی تمامی بازی‌های فوتبال را به طور کامل پوشش داد و این جای تشکر دارد.

همچنین رئیس فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان صداوسیما از زحمات این سازمان در رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل قدردانی کرد.

به گزارش مهر، علی کفاشیان در نامه‌ای به ضرغامی اعلام کرد با توجه به حضور تیم ملی کشورمان در مسابقات جام جهانی 2014 برزیل و نشست مشترکی که پیش از این رویداد مهم و بین‌المللی مبنی بر حمایت سازمان صداوسیما به عنوان یار دوازدهم از تیم ملی با جنابعالی برگزار شد، هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برخود لازم می‌داند که از حمایت‌ها، زحمات و تلاش‌های جنابعالی و تمامی دست‌اندرکاران رسانه ملی در زمان برگزاری اردوهای تدارکاتی و همچنین پخش مستقیم دیدارهای دوستانه و در نهایت پوشش خوب مسابقات تیم ملی و انعکاس اخبار آن در این مسابقات مهم، قدردانی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر