jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۹۶۱۴۰   ۲۴ تير ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۵

مردی که از مردم به ویژه زنان در ساعات پایان روز زورگیری می کرد پس از دستگیری به دهها فقره زورگیری اعتراف کرد.

زورگیری بی‌رحمانه از زنان غرب تهران

با شکایت های متعدد شهروندان محدوده غرب تهران خصوصا محدوده بلوار فردوس، صادقیه و بزرگراه جناح در خصوص سرقت ها زورگیری های انجام شده از سوی یک زورگیر، تیمی از ماموران این کلانتری مامور رسیدگی به موضوع شدند.

در بررسی های انجام شده مشخص شد که یک سارق زورگیر که با موتورسیکلت خود در محدوده های مذکور پرسه می زند، با تهدید سلاح سرد در ساعات پایان روز اقدام به سرقت و زورگیری از شهروندان خصوصا زنان می کند.

در این بررسی های همچنین پرونده ای دیگر نیز به ماموران محول شد که در آن تعدادی از شهروندان ساکن محدوده های فوق از یک توزیع کننده مواد مخدر شکایت کرده بودند.

طی تحقیقات انجام شده ماموران دریافتند که مشخصات ارایه شده در پرونده سارق زورگیر با مشخصات متهم پرونده توزیع کننده مواد مخدر بسیار مشابه است که در این خصوص تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که متهمان هر 2 پرونده یک نفر است و برای همین پرونده دوم نیز در اختیار همان تیم اول قرار گرفت.

این تحقیقات و بررسی ها ادامه داشت تا اینکه روز گذشته ماموران پس از بررسی مشخصات ظاهری چهره متهم شناسایی شده و ماموران موفق شدند وی را که با موتورسیکلت خود در محدوده بزرگراه «محمدعلی جناح» پرسه می زد بازداشت کنند.

سرانجام متهم در بازجویی های انجام شده ضمن معرفی خود به نام «م» به جرایم خود مبنی بر توزیع مواد مخدر اعتراف و به دهها فقره سرقت و زورگیری با استفاده از سلاح سرد نیز اقرار کرد که پس از تکمیل پرونده راهی دادسرا شد.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نا شناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۴
ماموران نیروی انتظامی كجایند؟ پس چكار میكنند؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها