jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۶۰۳۷   ۲۳ تير ۱۳۹۳  |  ۲۲:۴۰

رومیسا گلچی هفده ساله و اهل ترکیه با یک بیماری ژنتیک نادر به دنیا آمد که باعث شد اندام وی در مقایسه با هم سن و سالانش رشد سریع‌تری داشته باشد.

حال او با 17 سال قدی نزدیک به 213 سانتی‌متر دارد. همین موضوع باعث شده تا مسئولان گینس با حضور در محل زندگی او، نامش را به عنوان بلند قدترین دختر نوجوان جهان ثبت کنند. البته این بلندی قد، مشکلاتی در راه رفتن برای رومیسا داشته و واکنش برخی از مردم اطرافش نیز جالب نبوده است. با این حال او می‌گوید چندان به این رفتارها توجه نمی‌کند و سعی دارد تا انسانی متفاوت باشد. ‌/‌ Mirror

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر