jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۵۰۷۴   ۲۱ تير ۱۳۹۳  |  ۲۱:۳۹

برنامه «خدا با من است» در لیالی قدر با حضور افشین علا در بخشی به نام مثل حضرت علی(ع)، میزبان شاعران آئینی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش، این برنامه به سردبیری و تهیه‌کنندگی امیر قمیشی از امشب از همراهی ابوالفضل زرویی‌نصرآباد، یوسفعلی میرشکاک، ناصر فیض و سیدعلی میرفتاح بهره خواهد برد و همچنین مهمانانی چون دکتر بهاءالدین خرمشاهی، سیدمهدی شجاعی، ساعد باقری، احمد عربانی و سعید بیابانکی در این برنامه حضور پیدا خواهند کرد. قمیشی در این باره گفت: برنامه خدا با من است، در لیالی قدر با اجرای افشین علا در بخشی به نام مثل حضرت علی(ع) میزبان این شاعران است. تهیه‌کننده برنامه خدا با من است خاطرنشان کرد: سفرنامه منظوم قاسم رفیعا از عمره رمضانی در مکه مکرمه نیز بخش دیگری از این برنامه است. برنامه خدا با من است با اجرای شهرام شکیبا هر شب در دو نوبت در ساعت 20 و 24 از شبکه آموزش به نمایش درمی‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر