jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۶۹۴۸۴۳   ۲۱ تير ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۵

پگاه آهنگرانی، نازنین فراهانی و بابک کریمی در فیلم سینمایی «موقت» با حضور نگار جواهریان،جلوی دوربین می‌روند.

پگاه آهنگرانی و نگار جواهریان همبازی شدند

فیلمبرداری فیلم سینمایی «موقت» به کارگردانی امیر عزیزی و تهیه کنندگی حسن آقاکریمی هفته آخر تیرماه در تهران آغاز خواهد شد.

این فیلم که هم اکنون مراحل پیش تولید را پشت سر می‌گذارد، اولین تجربه کارگردانی فیلم بلند سینمایی امیر عزیزی محسوب می‌شود.

پگاه آهنگرانی و نگار جواهریان در تجربه اول یک کارگردان همبازی شدند

در خلاصه داستان فیلم «موقت» آمده است که خانواده‌ای همزمان با اسباب کشی و جابجایی خانه‌شان ناخواسته درگیر ماجرا و مشکلاتی می‌شوند.

عزیزی پیش از این علاوه بر ساخت فیلم‌های کوتاه و مستندی همچون «دو غذای سرد برای یک نفر» «در همان جاده قدیمی» «ابله» و... به عنوان دستیار کارگردان و برنامه ریز با کارگردان‌هایی نظیر کیانوش عیاری، رخشان بنی اعتماد، احمدرضا درویش، محمدحسین لطیفی و... همکاری داشته است. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر