jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۹۴۷۹۲   ۲۱ تير ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۷

شکست خرد کننده برزیل مقابل آلمان باعث شد بسیاری از هواداران فوتبال برزیل شدیدترین انتقادها و بدترین توهین ها را نثار بازیکنان این تیم کنند.

نامه تحسین برانگیز یک کودک به کاپیتان برزیلی ها+عکس

به گزارش خبرنگار جام جم ورزشی ؛ در شرایطی که سیل انتقادات از بازیکنان برزیل به دلیل شکست تحقیرآمیز هفت بر یک مقابل آلمان ادامه دارد و در این میان توهین های زیادی نثار آنها می شود یک کودک برزیلی با ارسال نامه ای به داوید لوئیز کاپیتان برزیلی ها در دیدار با آلمان دلداری داده است. او در نامه خود نوشته است:

«سلام داوید لوئیز

اسم من آنالوز است. من تمام بازی های برزیل در جام جهانی را دیدم و از بازی کردن تو خیلی خوشم می آید. من فکر نمی کنم تو باید ناراحت باشی چون خیلی خوب بازی کردی و نهایت تلاشت را انجام دادی. تو یک کاپیتان فوق العاده هستی.

زندگی همین است، بعضی وقت ها مردم می بازند، بعضی وقت ها می برند اما به هر حال همه مردم نیاز دارند همیشه شاد و خوشحال باشند.

داوید لوئیز تو قهرمان منی

آنالوز پنا رئاله»

این هم تصویر نامه این کودک که در آن نقاشی داوید لوئیز با آن موهای وزوزی اش در حالی که جام قهرمانی بالای سر گرفته را هم کشیده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر