jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۹۴۷۸   ۰۷ تير ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۴

مدیرعامل باشگاه استقلال با رد پرداخت رقم تقریبی دو میلیارد تومان به حنیف عمران‌زاده می‌گوید در این فصل تیمش بازیکن بالای یک میلیارد تومان ندارد.

استقلال بازیکن بالای یک میلیارد ندارد؟!

به گزارش جام جم ورزشی، بهرام افشارزاده بعد از جلسه امروز (شنبه) وزیر ورزش و جوانان با مدیران تیم‌های لیگ برتری گفت: مطلب خاصی در این جلسه مطرح نشد. بحث سقف هزینه‌ها مطرح شد و باشگاه ها هم مسایلشان را مطرح کردند.

او در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که هیچ بازیکنی نباید بیش از یک میلیارد تومان دریافتی داشته باشد و این که اگر چنین است چرا مهدی رحمتی چیزی بیش از این گرفته است، اظهار کرد: همیشه سقف قراردادها یک میلیارد تومان بوده است. در مورد رحمتی هم که شما گفتید صحبت و قرار شد که کمتر از رقم فعلی‌اش باشگاه پیکان به او بدهد. باشگاه استقلال قرارداد بالای یک میلیارد تومان ندارد.

مدیرعامل استقلال در واکنش به این سوال که گفته می‌شود عمران زاده بیشتر از دو میلیارد با استقلال قرارداد بسته است، عنوان کرد: چه کسی این را گفته است؟ این حرف اصلا صحت ندارد.

او در پاسخ به این سوال که تکلیف ملی‌پوشانش که شاید بیش از یک میلیارد تومان بخواهند چیست، بیان کرد: بهتر است خودشان را وفق دهند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که درباره آخرین وضعیت پست دروازه‌بانی تیمش بیان کرد: ان‌شاءالله دروازه‌بان خارجی را زودتر می‌گیریم.

افشارزاده در پایان با رد هر گونه مذاکره با ملی‌پوشانش گفت: هیچ صحبتی با ملی‌پوشانمان نداشتم و اساسا من با بازیکنان صحبتی نمی‌کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر