ایجاد رعب و وحشت با درگیری‌های خیابانی

5 اوباش خطرناک اراک دستگیر شدند

شیشه‌های بخش اورژانس و مدیریت تخریب شد

نزاع اراذل زخمی در بیمارستان

ماموران پلیس امنیت تهران بزرگ توانستند 4 تن از اراذل و اوباش خطرناک تهران را که چند شب گذشته اقدام به تخریب شیشه های بخش اورژانس، مدیریت و تلفنخانه کرده بودند، شناسایی و دستگیر کنند.
کد خبر: ۶۸۹۲۵۶
نزاع اراذل زخمی در بیمارستان

در پی تخریب شیشه های بخش اورژانس بیمارستان سوم شعبان تهران که بر اثر درگیری و نزاع دست جمعی چند تن از اراذل و اوباش به نام تهران ساعت 3 و 45 دقیقه بامداد 29 خرداد ماه در خیابان ری رخ داده بود، دستگیری متهمان در دستور کار ماموران اطلاعات و امنیت تهران بزرگ قرار گرفت.

گزارش اولیه ماموران حکایت از آن داشت، افراد شرور که در درگیری خیابانی مجروح شده بودند، پس از بازداشت به دلیل شدت جراحات وارده از سوی ماموران کلانتری 116 مولوی از طریق اورژانس به بیمارستان منتقل و در اختیار کادر پزشکی بیمارستان قرار گرفتند.

سپس اراذل زخمی در داخل بیمارستان اقدام به بر هم زدن نظم عمومی کرده و شیشه‌های بخش اورژانس، مدیریت و تلفن خانه را شکسته و متواری می‌شوند.

با فرار متهمان پرونده به مقام قضایی منعکس و پس از کسب دستور بازداشت متهمان مراتب در دستور کار ماموران پایگاه هفتم اطلاعات و امنیت تهران بزرگ قرار گرفت.

در نهایت با اقدام اطلاعاتی و انجام چندین عملیات تعقیب و مراقبت پلیسی چهار شرور خطرناک به نام‌های «اردشیر»، «ارسلان»، «بهرام» و «سیروس» در مخفیگاهشان در محله نیرو هوایی شناسایی شده و ماموران امنیت در یک عملیات ضربتی در ساعت 10، دو تیر ماه موفق شدند آنان را در حالی که مشغول به صرف مشروبات الکلی بودند، دستگیر و به پایگاه انتقال دهند.

سرهنگ علیرضا محرابی رییس پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: متهمان پس از تکمیل پرونده به مقام قضایی ارجاع شدند.(باشگاه خبرنگاران)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۷
۰
۰
یك پیشنهاد دارم .خوبه كه روند تربیتی و بیوگرافی و خصوصیات زندگی این اراذل هم در پایان چاپ این حادثه بنویسید كه مخاطب سبك و سنگین كنه و نتیجه گیری بدست بیاد كه چه عواملی باعث میشه یك انسان به یك رذل و و اوباش تبدیل بشه البته به نظرم 90 درصد ش مربوط به وجود خود طرف است و 10 درصد عوامل محیطی

نیازمندی ها