8 سریال شبکه تماشا برای ماه رمضان/ ساعت پخش

شبکه تماشا ، بازپخش هشت مجموعه تلویزیونی جذاب را با شروع ماه مبارک رمضان ، آغاز می کند، این مجموعه های تلویزیونی به ترتیب از ساعت 18 تا 3:30 دقیقه بامداد همراه مهمانان ضیافت الهی خواهند بود.
کد خبر: ۶۸۸۳۴۴
8 سریال شبکه تماشا برای ماه رمضان/ ساعت پخش

مجموعه 31 قسمتی " قطره عبرت " از 9 تیر ماه تماشایی می شود این مجموعه از تاریخ یاد شده ساعت 18 هر روز پخش می شود. مجموعه تلویزیونی " او یک فرشته بود " نیز در 28 قسمت و از ساعت 19 نهم تیر ماه در قاب تلویزیون می نشیند.

علاقه مندان سریال " میوه ممنوعه " نیز می توانند این مجموعه 31 قسمتی را از 7 تیرماه هر شب ساعت 20 ببینند. " آشپزباشی" دیگر مجموعه تلویزیونی است که در 26 قسمت و از 9 تیرماه هر شب ساعت 21 پخش می شود. مجموعه تلویزیونی "یوسف پیامبر(ع) " در 45 قسمت ساعت 23 و از تاریخ 8 تیرماه مهمان بینندگان شبکه تماشا خواهد بود. سریال " هفت سنگ " نیز در 30 قسمت از ساعت 24 نهم تیر ماه برای پخش تدارک دیده شده است. " مدینه " مجموعه 30 قسمتی است که از ساعت 1 بامداد 9 تیرماه دیدنی می شود.

سریال «پژمان» مجموعه تلویویزیونی است که در باکس ویژه بامداد هر جمعه از ساعت 2 الی 3:30 و تکرار آن در همان روز از ساعت 11 الی 12:30خواهد بود.

بر اساس این گزارش تکرار مجموعه های تلویزیونی "مدینه" و "هفت سنگ" به ترتیب ساعت 13 و 14 روز بعد پخش هر قسمت خواهد بود. (روابط عمومی معاونت سیما)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها