jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۸۶۵۳۰   ۳۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۹

ویژه‌برنامه «لبخند تهران» که از نخستین روزهای ماه شعبان آغاز شده، در هفته منتهی به ماه میهمانی خدا در فرهنگسراهای اندیشه و خاوران میزبان علاقه‌مندان می‌شود.

آخرین فرصت برای شرکت در «لبخند تهران»

برنامه «لبخند تهران» از روز یکشنبه اول تیرماه به مدت سه شب در فرهنگسرای اندیشه و از چهارشنبه چهارم تیرماه تا پایان هفته به مدت سه شب در فرهنگسرای خاوران برگزار می‌شود و ساعت 21 از شبکه آموزش روی آنتن می‌رود.

بر اساس این خبر، تا امروز بسیاری از چهره‌های سینما و تلویزیون از جمله رامبد جوان، حسن معجونی، مرجانه گلچین، امیرعلی نبویان و... در «لبخند تهران» حضور داشته‌اند. سعید حدادیان هم در این برنامه شعر طنز خوانده است.

این برنامه به کارگردانی امیر قمیشی و اجرای شهرام شکیبا با حضور ناصر فیض، اسماعیل امینی، رضا ساکی، امید مهدی‌نژاد و... برگزار می‌شود.

«لبخند تهران» شامل بخش‌های مختلف معرفی کتاب‌های طنز، نمایشنامه‌خوانی، مرور و معرفی آثار نمایشنامه‌نویسان برگزیده، تکریم استادان طنز، اجرای مونولوگ طنز، پخش کلیپ‌های طنز از اتفاق‌های روزمره، مرور سکانس‌های کمدی سینمای ایران با حضور منتقدان، اجرای قطعات موسیقی با حضور گروه وکاپلا و راه‌اندازی بازار سیار کافه کتاب طنز است.

این برنامه با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و شبکه آموزش اجرا می‌شود. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها