jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۴۴۶۶   ۲۶ خرداد ۱۳۹۳  |  ۰۷:۴۵

گوگل همیشه جزو اولین‌ها در استفاده از فناوری‌های مبتنی بر نقشه و مکان‌یابی است. این بار هم برای جام‌جهانی برزیل که بزودی شروع می‌شود، تدارک گسترده‌ای دیده است.

تور مجازی گوگل برای جام‌جهانی برزیل

اگر با سرویس استریت ویو گوگل کار کرده باشید می‌دانید که با استفاده از آن می‌توانید تصویر واضح و گویایی از مکان‌های مختلف داشته باشید.

حالا گوگل تصاویر دوازده استادیوم جام‌جهانی برزیل و چند مکان دیدنی و مشهور دیگر را به استریت ویو (Street view) اضافه کرده است تا حتی آنهایی که نمی‌توانند مسابقات را زنده و از درون ورزشگاه‌های برزیل تماشا کنند، به این ورزشگاه‌ها و خیابان‌های اطراف آنها سرک بکشند.

سرویس نقشه گوگل اپلیکیشن موبایل خود را نیز به روز کرده تا اطلاعات محلی شهرهای میزبان مسابقات در اختیار مسافران و کاربران قرار بگیرد. برای دیدن ورزشگاه‌های برزیل به آدرس زیر بروید:

http:‌/‌‌/goo.gl/JRKKT2

گوگل علاوه بر این تور مجازی، یک تقویم ویژه نیز به نام World Cup برای بازی‌های جام‌جهانی آماده کرده که می‌توانید آن را به تقویم این شرکت اضافه کنید.

اگر این تقویم را با امکانات دیگر تقویم گوگل مانند هشدار یا ارسال ایمیل قبل از زمان رویداد ترکیب کنید، مسابقات مورد علاقه خود را از دست نمی‌دهید.(ضمیمه کلیک)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها