jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۴۴۶۶   ۲۶ خرداد ۱۳۹۳  |  ۰۷:۴۵

گوگل همیشه جزو اولین‌ها در استفاده از فناوری‌های مبتنی بر نقشه و مکان‌یابی است. این بار هم برای جام‌جهانی برزیل که بزودی شروع می‌شود، تدارک گسترده‌ای دیده است.

تور مجازی گوگل برای جام‌جهانی برزیل

اگر با سرویس استریت ویو گوگل کار کرده باشید می‌دانید که با استفاده از آن می‌توانید تصویر واضح و گویایی از مکان‌های مختلف داشته باشید.

حالا گوگل تصاویر دوازده استادیوم جام‌جهانی برزیل و چند مکان دیدنی و مشهور دیگر را به استریت ویو (Street view) اضافه کرده است تا حتی آنهایی که نمی‌توانند مسابقات را زنده و از درون ورزشگاه‌های برزیل تماشا کنند، به این ورزشگاه‌ها و خیابان‌های اطراف آنها سرک بکشند.

سرویس نقشه گوگل اپلیکیشن موبایل خود را نیز به روز کرده تا اطلاعات محلی شهرهای میزبان مسابقات در اختیار مسافران و کاربران قرار بگیرد. برای دیدن ورزشگاه‌های برزیل به آدرس زیر بروید:

http:‌/‌‌/goo.gl/JRKKT2

گوگل علاوه بر این تور مجازی، یک تقویم ویژه نیز به نام World Cup برای بازی‌های جام‌جهانی آماده کرده که می‌توانید آن را به تقویم این شرکت اضافه کنید.

اگر این تقویم را با امکانات دیگر تقویم گوگل مانند هشدار یا ارسال ایمیل قبل از زمان رویداد ترکیب کنید، مسابقات مورد علاقه خود را از دست نمی‌دهید.(ضمیمه کلیک)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر