jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۸۳۷۵۵   ۲۴ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۸

دکتر حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان پیروزی تیم ملی والیبال مقابل برزیل را تبریک گفت.

رییس جمهور هم پیروزی والیبال را تبریک گفت

سایت جام جم ورزشی - حسن روحانی رئیس‌جمهوری کشورمان در نشست خبری که امروز برگزار کرد در پاسخ به سوال خبرنگاری که قصد داشت از خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس سوال کند اما از وی در مورد تیم ملی فوتبال در جام جهانی سوال کرد، گفت:این روزها ایام ورزش است و افکار عمومی هم پیگیر اخبار ورزشی است و ملت ما هم به این موضوع علاقه‌مند هستند. مردم ما به ورزش و به خصوص به فوتبال علاقه دارند و این علاقه هم خوب است که بتواند باعث توسعه ورزش همگانی و حرفه‌ای شود.

وی ادامه داد: شور و نشاط ورزشی باعث می‌شود که حرکت خوبی داشته باشیم و من درکل از اعضای وزارت ورزش، مربیان و همینطور مردمی که مشتاقانه پشتیبان تیم‌های ملی هستند تشکر می‌کنم چرا که حمایت‌ آنها به ورزشکاران دلگرمی می‌دهد.

روحانی افزود: من در پیامی که به بازیکنان تیم ملی فوتبال در آستانه جام جهانی دادم به آنها گفتم که مردم از شما بازی خوب و شجاعانه طلب می‌کنند حالا هر نتیجه‌ای هم به دست بیاید مهم نیست هر چند که دل ما می‌خواهد به مرحله بعد برویم. ملی‌پوشان باید بدانند که حرفه‌ای بازی کردن مهم است. دلاورانه بازی کردن مهم است. شاید تیمی قدری از ما قوی‌تر باشد اما اگر بازیکنان روحیه نداشته باشند مردم ناراحت می‌شوند. باید با روحیه بازی کرد چرا که مردم ما با قلب و نگاهشان پشتیبان تیم ملی هستند.

رئیس‌جمهوری کشورمان تصریح کرد: ملی‌پوشان باید در این مدت از تکنیک‌ها و آموزش‌هایی که دیده‌اند استفاده کنند اما گاهی می‌بینیم که بر سر مسایل جزیی هماهنگی نیست و اگر اینطور نباشد این باعث تاسف است. باید ادب و اخلاق در بین ملی‌پوشان ما دیده شود چرا که آنها پیام‌آوران ایران در مسابقات جهانی هستند و دولت هم همه توانش را به کار گرفته تا از تیم ملی حمایت شود.

وی ادامه داد: خود من شاهد هستم که زمانی که پول نبود محمدباقر نوبخت می‌گفت که من پول را تامین می‌کنم و تامین می‌کرد. اگر آنها از این مرحله موفق شوند و پیام‌آور خبر خوبی برای ما باشند ما هم خبر خوبی به آنها می‌دهیم.

روحانی در پایان با اشاره به موفقیت‌های تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: به ملی‌پوشان بابت پیروزی بر بزریل در این کشور و همچنین بازی دیشب تبریک می‌گویم و امیدوارم که این راه ادامه داشته باشد. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها