jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۳۷۴۷   ۲۴ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۰

هافبک آبی ها به کدام تیم می رود؟

نیکبخت واحدی: عجله ندارم تیم برایم زیاد است!

علیرضا واحدی نیکبخت در فصل گذشته یکی از خریدهای ناموفق آبی پوشان محسوب می شد. او در این تیم هرگز نتوانست آنچنان که باید عملکرد مطلوبی داشته باشد.

نیکبخت واحدی: عجله ندارم تیم برایم زیاد است!

سایت جام جم ورزشی - این بازیکن در آستانه جدایی از استقلال قرار دارد، حتی برخی از منابع از خداحافظی او خبر می دادند اما نیکبخت هنوز هم می خواهد بازی کند. او در سه سال اخیر نه در صبای قم، نه در داماش و نه در استقلال عملکرد فنی قابل توجهی نداشته اما باز هم می خواهد توانایی های خود را به همه نشان بدهد.

وی در پاسخ به این سؤال که «آیا با تیم‌های دیگر مذاکره کرده‌ای؟»، گفت: من در حال حاضر به فوتبال فکر نمی‌کنم و باور کنید در این چند روز موبایلم خاموش بود. عجله‌ای برای انتخاب تیم ندارم و وقت زیاد است که تصمیم بگیرم. دنبال هیاهو نیستم و برای نیکبخت تیم زیاد است. شرایطم با سال‌های گذشته فرق کرده است و بابت اینکه هنوز با تیمی قرارداد نبسته‌ام نگران نیستم. به موقع در مورد فصل آینده تصمیم می‌‌گیرم و بابت این موضوع نگرانی ندارم.

تیم برای نیکبخت زیاد است! به نظر شما منظور نیکبخت کدام تیم است؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها