jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۳۷۴۷   ۲۴ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۰

هافبک آبی ها به کدام تیم می رود؟

نیکبخت واحدی: عجله ندارم تیم برایم زیاد است!

علیرضا واحدی نیکبخت در فصل گذشته یکی از خریدهای ناموفق آبی پوشان محسوب می شد. او در این تیم هرگز نتوانست آنچنان که باید عملکرد مطلوبی داشته باشد.

نیکبخت واحدی: عجله ندارم تیم برایم زیاد است!

سایت جام جم ورزشی - این بازیکن در آستانه جدایی از استقلال قرار دارد، حتی برخی از منابع از خداحافظی او خبر می دادند اما نیکبخت هنوز هم می خواهد بازی کند. او در سه سال اخیر نه در صبای قم، نه در داماش و نه در استقلال عملکرد فنی قابل توجهی نداشته اما باز هم می خواهد توانایی های خود را به همه نشان بدهد.

وی در پاسخ به این سؤال که «آیا با تیم‌های دیگر مذاکره کرده‌ای؟»، گفت: من در حال حاضر به فوتبال فکر نمی‌کنم و باور کنید در این چند روز موبایلم خاموش بود. عجله‌ای برای انتخاب تیم ندارم و وقت زیاد است که تصمیم بگیرم. دنبال هیاهو نیستم و برای نیکبخت تیم زیاد است. شرایطم با سال‌های گذشته فرق کرده است و بابت اینکه هنوز با تیمی قرارداد نبسته‌ام نگران نیستم. به موقع در مورد فصل آینده تصمیم می‌‌گیرم و بابت این موضوع نگرانی ندارم.

تیم برای نیکبخت زیاد است! به نظر شما منظور نیکبخت کدام تیم است؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها