jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۸۳۷۲۷   ۲۴ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۳

رئیس مجلس شورای اسلامی، پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر برزیل در رقابتهای جهانی والیبال را تبریک گفت.

رئیس مجلس پیروزی والیبالیست‌ها را تبریک گفت

سایت جام جم ورزشی - علی لاریجانی در پیامی قهرمانی تیم ملی والیبال کشورمان را در رقابتهای جهانی والیبال تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
پیروزی شادی آفرین و نمایش صلابت و اقتدار جوانان پر غرور کشورمان در رقابت های جهانی والیبال که با دومین پیروزی پی در پی بر تیم قدرتمند جهان در چندین دوره جهانی همراه گشت بار دیگر افتخاری را به نام ملت ایران ثبت کرد، این عظمت و همت بلند که ملتی را این گونه شادمان و خشنود ساخت شایسته تقدیر و سپاسگزاری است. تداوم پیروزی های این عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها