jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۲۱۲۲   ۱۹ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۴

جهت برپایی اردویی ده روزه

پرسپولیس شنبه به اردبیل می رود

تیم فوتبال پرسپولیس برای برپایی اولین اردوی خود در فصل جدید، روز شنبه تهران را به مقصد اردبیل ترک می‌کند.

پرسپولیس شنبه به اردبیل می رود

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کادر فنی سرخپوشان که پیش از این اعلام کرده بود؛ پس از یک هفته تمرین در تهران به اردو می‌روند، با اعلام این مطلب، از پرواز کاروان پرسپولیس به اردبیل خبر داد.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 15:30 روز شنبه بیست و چهارم خرداد ماه عازم اردبیل می‌شود و پس از برگزاری اردوی خود روز پنجشنبه پنجم تیر ماه به تهران باز می‌گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها