«اسب» برای بچه‌ها ساخته می‌شود

«به تهران خوش آمدید» در صف اکران

کارگردان فیلم در انتظار اکران «به تهران خوش آمدید» از ساخت فیلم «اسب» با موضوع کودک و نوجوان برای حضور در بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان خبر داد.
کد خبر: ۶۸۱۹۹۳
«به تهران خوش آمدید» در صف اکران

رضا سبحانی کارگردان فیلم «به تهران خوش آمدید» درباره آخرین وضعیت اکران این فیلم گفت: هر کارگردانی می خواهد فیلمش را در بهترین فرصت اکران کند و سهم خوبی از اکران داشته باشد. من هم ترجیح می دادم که این فیلم در جشنواره سی و دوم فیلم فجر به نمایش درآید و مورد ارزیابی قرار بگیرد اما هیات انتخاب «به تهران خوش آمدید» را از جشنواره کنار گذاشتند و تشخیص دادند که این فیلم نمی تواند در بخش مسابقه حضور پیدا کند. این فرصت از ما گرفته شد، اما امیدوارم که بتوانیم فیلم را در فصل مناسبی اکران کنیم.

وی افزود: بعد از جشنواره فجر تصمیم گرفتم که مراحل فنی فیلم با دقت و وسواس بیشتری انجام شود و این روزها فیلم در آخرین مراحل فنی است و کارهای صداگذاری نهایی توسط آرش اسحاقی انجام می شود.

سبحانی درباره صحبت هایی که مبنی بر توقیف غیر رسمی «به تهران خوش آمدید» به میان آمده است، گفت: این صحبت‌ها صحت ندارد و تمامی این مسایل شایعه است. من نمی دانم این حرف ها از کجا نشات می گیرد.

کارگردان فیلم «خاک سرد» در پایان درباره فعالیت های تازه اش در حوزه سینما توضیح داد: به تازگی پروانه ساخت فیلمی با عنوان «اسب» را گرفته ام و می‌خواهم به زودی این فیلم را کلید بزنم. این فیلمنامه با موضوع کودک و نوجوان است و تلاش خواهم کرد آن را به جشنواره کودک و نوجوان برسانم.

«به تهران خوش آمدید» فیلمی درباره مساله تحریم ایران است که جریان دو توریست را به بهانه عبور از کشور ایران و آشنایی با فرهنگ مردم روایت می‌کند. این فیلم متقاضی حضور در سی و دومین جشنواره فیلم فجر بود که این اتفاق نیفتاد و فیلم جواز حضور در هیچ کدام از بخش های جشنواره را دریافت نکرد.

هنگامه قاضیانی، مهرداد صدیقیان، همایون ارشادی، رضا ناجی، بابک حمیدیان، رابعه مدنی، عمار تفتی، شقایق فراهانی و سام قریبیان بازیگران این فیلم هستند.(مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها