jamejamsima
سیما ویژه امروز کد خبر: ۶۷۹۷۷۱ ۱۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۷

سری جدید برنامه «امروز هنوز تموم نشده» به مناسبت اعیاد شعبانیه از امروز به مدت سه روز ساعت 16:15 روی آنتن شبکه اول سیما می رود.

ویژه برنامه «امروز هنوز تموم نشده» برای اعیاد شعبانیه

سری جدید از برنامه تلویزیونی «امروز هنوز تموم نشده» به کارگردانی و تهیه کنندگی احسان ارغوانی از امروز ساعت 16:15 به طور زنده و به مناسبت اعیاد شعبانیه در سه قسمت از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

برنامه در هفته جاری استثنائاً تا سه شنبه پخش می شود و از هفته آینده مطابق معمول از شنبه تا پنجشنبه روی آنتن می رود. تیتراژ برنامه توسط سه خواننده مطرح خوانده شده که از هفته آینده پخش می شود. دکور برنامه نیز توسط محمدمهدی قاسمی ساختاری منحصر به فرد داشته و حال و هوای متفاوتی با دکور پیشین این برنامه دارد. پدرام کریمی نیز مانند سری گذشته این برنامه اجرای سری جدید را برعهده دارد.

ضمن اینکه به احتمال فراوان یک مجری خانم دیگر نیز در کنار کریمی قرار می گیرد که بزودی قطعی خواهد شد. آیتم های برنامه نیز به طور کامل تغییر کرده اند و گروه تولید این برنامه در حال حاضر مشغول ساخت چند آیتم با حال و هوایی جدید هستند. دعوت از مهمانان مختلف از حوزه های هنری، اجتماعی، سیاسی و... طبق روال گذشته این برنامه در سری جدید نیز ادامه خواهد داشت.

ضمن اینکه قرار است در این برنامه از چهره های موفق در حوزه های مختلف نیز دعوت به عمل آید. «امروز هنوز تموم نشده» در گروه اجتماعی شبکه اول سیما تولید خواهد شد. (روابط عمومی شبکه یک)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر