jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۸۷۴۱   ۰۹ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۴

مهاجم تیم ملی آرژانتین می گوید به دیگو مارادونا حسادت می‌کند چرا که توانسته قهرمانی در جام جهانی را تجربه کند.

مسی:‌ به مارادونا حسادت می کنم


لیونل مسی ستاره تیم ملی آرژانتین روز گذشته همراه سایر بازیکنان این تیم به تمرین پرداخت تا خودشان را برای حضور در جام جهانی 2014 آماده کنند.

لیونل مسی پس از پایان مرحله نخست تمرینات آمادگی آرژانتین درباره آخرین شرایط خود گفت: مهم‌ترین موضوع این است که بتوانم از فوتبال بازی کردن لذت ببرم. چیزی که در چند مدت اخیر نتوانستم آن را تجربه کنم. توجه به مسائل بیرونی ندارم و می خواهم تمرکزم را روی موفقیت تیمم بگذارم.

لیونل مسی درسال های گذشته به افتخارات فردی و تیمی زیادی دست یافته است اما کلکسیون افتخارات او یک جام مهم را کم دارد که آن جام جهانی است . چیزی که مسی دوست دارد در سال 2014 به آن دست یابد.

لیونل مسی درباره مقایسه خود با دیگو مارادونا که قهرمانی در جام جهانی را تجربه کرده است گفت:‌ به مارادونا حسادت می کنم. این یک حسادت سازنده است و باعث می‌شود انگیزه من برای موفقیت با آرژانتین بیشتر شود. می‌خواهم با قهرمانی در جام جهانی به رکورد او برسم. نسبت به جام‌های جهانی 2006 و 2010 بسیار باتجربه‌تر شده‌ام. از آن زمان تا کنون اتفاقات زیادی برای من رقم خورده است و باخت ها و پیروزی‌های زیادی را تجربه کردم که باعث شده است به عنوان بازیکن حرفه‌ای پیشرفت زیادی کنم.

مهاجم آرژانتینی که فصل خوبی را با بارسلونا سپری نکرده است در ادامه گفت: تمام تمرکز من روی فوتبال است و می خواهم در جام جهانی بهترین عملکردم را نشان دهم. همیشه منتقد شماره یک بازی خودم هستم و سعی می کنم ایرادهای خودم را برطرف کنم و روز به روز پیشرفت کنم. از وقتی بچه بودم از فوتبال بازی کردن لذت بردم و می‌خواهم تا زمانی که فوتبال بازی می کنم اینطور باشم.

مسی در پایان درباره اینکه غیر از او چه کسانی شانس کسب عنوان بهترین بازیکن جام را دارد گفت: بازیکنان خوب زیادی در جام جهانی هستند. آرین روبن، اینیستا، ژاوی، کریستیانو رونالدو و ریبری و خیلی های دیگر می توانند به این افتخار برسند.

به گزارش ایسنا ،ستاره آرژانتینی در پایان گفت: هدفم قهرمانی در جام جهانی با آرژانتین است. می‌خواهم به این افتخار در جام جهانی برسم چرا که می‌دانم رسیدن به قهرمانی در جام جهانی چه اهمیتی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر