jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۶۷۸۲۷۹ ۰۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۳

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از ورود شش قلم داروی ناباروری جدید به فهرست بیمه‌ای کشور در راستای تحقق سیاست‌های ابلاغی جمعیت خبر داد و گفت: اعتقادمان بر این است که ناباروری یک بیماری است و برخی مواقع می‌تواند باعث بروز آسیب‌های اجتماعی در درون خانواده شود.

ورود ۶ داروی درمان ناباروری به فهرست بیمه

جام جم سرا:
انوشیروان محسنی بندپی افزود: زوج جوانی که فاقد فرزند هستند برای ادامه زندگی با مشکلات روحی و روانی روبرو می‌شوند. مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به تحت پوشش رفتن ۹ قلم داروی ناباروری در سال ۹۲، گفت: اکنون کارهای کار‌شناسی با سازمان غذا و دارو در حال انجام است تا بتوانیم تا پایان خرداد ماه، بسته خدمتی جدید‌تر و گسترده‌تری را به حیطه درمانی ناباوری اضافه کنیم.
محسنی بندپی ادامه داد: قرار بر این شده است، پنج شش قلم داروی دیگر به فهرست بیمه‌ای داروهای ناباروری اضافه شود تا بر این اساس داروهایی که کارایی و اثربخشی بالاتری دارند و گران قیمت‌تر هستند تحت حمایت بیمه بروند و در ‌‌نهایت خانواده‌ها مشکلات کمتری برای تهیه آن‌ها داشته باشند. (آرمان)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر