jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۷۸۰۴۱   ۰۶ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۸:۵۵

یکی از روزنامه های انگلیسی از ازدواج یک زن انگلیسی ملقب به بیوه سفید با یکی از سرکردگان گروه تروریستی الشباب سومالی خبر داد.

ازدواج "بیوه سفید" با سرکرده یک گروه تروریستی

"سامنتا لوتویت" که به "بیوه سفید" شهرت دارد با یکی از سرکردگان گروه الشباب سومالی ازدواج کرد.لوتویت یک شهروند انگلیسی است که دستگاههای اطلاعاتی جهان به دلیل اقدامات تروریستی، وی را تحت تعقیب قرار داده اند.

روزنامه دیلی میرور انگلیس به نقل از برخی منابع اعلام کرد، این زن انگلیسی فراری با "حسن معلم إبراهیم" معروف به "شیخ حسن" ازدواج کرده است.وی یکی از سرکردگان گروه تروریستی الشباب سومالی وابسته به سازمان القاعده است.

لوتویت صاحب چهار فرزند است و نقشی محوری در گروه الشباب سومالی ایفا می کند.

این روزنامه افزود:این سومین ازدواج "بیوه سفید" به شمار می رود و مفهوم آن افزایش محافظت و حمایت این گروه مسلح از وی است که شوهرش در آن عضویت دارد.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر