jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۷۸۹۳   ۰۶ خرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۴۳

امان از آسیب دیدگی بد موقع

وداع تلخ هاشم بیک زاده با جام جهانی؟

مدافع مصدوم تیم ملی فردا توسط پزشکان معاینه می‌شود تا در خصوص ادامه حضورش در اردوی تیم ملی تصمیم‌گیری شود.

وداع تلخ هاشم بیک زاده با جام جهانی؟

به گزارش جام جم ورزشی هاشم بیک‌زاده، مدافع تیم ملی فوتبال ایران دردقیقه 15 بازی با تیم مونته نگرو بدون آنکه با کسی برخورد کند ٰ وقتی خواست در یکی از حملات حریف به عقب بر گردد ، دچار گرفتگی شدید عضله پا شد تا با ناراحتی زیاد زمین بازی را ترک کرده و جای خود را به مهرداد پولادی دهد .
بر همین اساس قرار است فردا این بازیکن توسط کادر پزشکی تیم ملی به صورت دقیق مورد معاینه قرار بگیرد تا در خصوص ادامه حضورش در اردوی تیم ملی تصمیم‌گیری شود.

با توجه به میزان مصدومیت بیک‌زاده و این موضوع که این بازیکن از ابتدای اردوی اتریش با مصدومیت مواجه بود و برای این دیدار نیز با تلاش پزشکان خود را آماده حضور در میدان کرده بود، این احتمال وجود دارد که این بازیکن وداعی تلخ با جام جهانی 2014 برزیل داشته باشد. هاشم آنقدر از این آسیب دیدگی عصبانی بود که در هنگام خروج از زمین ساق بند خود را در خضور کروش محکم به زمین کوبید تا بر شانس بد خود نفرین کند . به هر حال آرزو می کنیم که مدافع خوب فوتبال کشورمان حضور در جام جهانی برزیل را از دست ندهد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها