jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۵۵۲۷ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۸:۳۹
حساب‌های مسدود پرسپولیس باز شد

دومین جلسه هیأت ‌مدیره باشگاه پرسپولیس در یک روز در شرایطی در باشگاه برگزار شد که حساب‌های مسدود شده قرمزپوشان هم باز شد.

پس از حضور اعضای هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس در وزارت ورزش با تصمیم اعضا، سریعاً‌ دومین جلسه هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس در فاصله یک ساعت از ساعت 19 تا 21 و 30 دقیقه در محل باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

به نقل از فارس، در این جلسه ابتدا طی گزارشاتی که اعلام شد مشخص شد حساب‌های مسدود شده باشگاه پرسپولیس باز شده است و از فردا بازیکنان قرمزپوش بخشی از مطالبات خود را دریافت می‌کنند.

همچنین با توجه به تأیید هیأت‌مدیره مقرر شد جلسه‌ای بین مدیرعامل و اعضای کمیته فنی برگزار شود و در صورت توافق نهایی، احکام کمیته فنی صادر شود.

در این جلسه همچنین چارت تشکیلاتی باشگاه پرسپولیس نیز تأیید شد و به زودی در باشگاه اجرا می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر