jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۴۹۵۱   ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۰

اما و اگرهای بسیار در خصوص ممنوع الفعالیت شدن پرویز مظلومی

3 مربی نمی توانند در لیگ چهاردهم مربیگری کنند

دبیر ستاد منشور اخلاقی می گوید که امسال نیز 3، 4 مربی نمی توانند در لیگ برتر فعالیت کنند.

3 مربی نمی توانند در لیگ چهاردهم مربیگری کنند

به گزارش جام جم ورزشی، این روزها خبری عجیب در محافل ورزشی به گوش می رسد، خبری با این مضمون که پرویز مظلومی سرمربی سابق مس کرمان و استقلال تهران به واسطه ممنوع الفعالیت شدن، نمی تواند در تیمی مربیگری کند.
در واکنش به این موضوع حجت الاسلام علیپور دبیر ستاد منشور اخلاقی گفت: تاکنون حکمی مبنی بر اینکه مظلومی نمی تواند در تیمی فعالیت کند، صادر نشده است. البته ستاد منشور اخلاقی اتفاقات مربوط به باشگاه مس کرمان در فصل گذشته را به جد دنبال می کند، زیرا اعتقاد داریم سال گذشته در این باشگاه کرمانی اتفاقات عجیب و غریب بسیاری رقم خورد.
اما این تمام اتفاقات مربوط به ستاد منشور اخلاقی نیست، حالا خبر می رسد که برای فصل آینده هم 3 مربی نمی توانند در تیم های لیگ برتری فعالیت کنند.
دراین خصوص یکی از مدیران سازمان لیگ با تایید موضوع فوق، مدعی شد که فدراسیون فوتبال و ستاد منشور اخلاقی مباحث اخلاقی را به جد دنبال می کنند تا جایی که تا به امروز مسجل شده که 3 مربی نمی توانند در لیگ برتر فعالیت داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر