jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۶۶۶   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۴

باشگاه ذوب آهن با صدور بیانیه‌ای در خصوص جذب یحیی‌ گل‌محمدی به عنوان سرمربی فصل آینده توضیحاتی را ارایه کرد و خطاب به وزیر ورزش اعلام کرد که همگام سیاست‌های کلان ورزش عمل خواهد کرد.

یحیی با قرارداد 700 میلیون تومانی در ذوب آهن

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن بیانیه‌ای را در خصوص اتفاق‌های رخ داده پس از انتخاب یحیی‌گل‌محمدی به عنوان سرمربی ذوب آهن در اختیار خبرگزاری فارس قرار داد که متن آن به شرح زیر است:

جناب آقای گودرزی وزیر محترم ورزش و جوانان؛ باشگاه ذوب آهن شفاف عمل می‌کند در راستای سیاست کلان ورزش کشور با شما همگام خواهیم بود

بدخواهان دست از سر ذوب آهن بردارند

ذوب آهن پس از پشت سرگذاشتن بحران‌های شدید طی دو سال گذشته، تقریباً به ساحل آرامش رسیده و براساس برنامه‌ای که در کمیته راهبردی و استراتژیک آن تدوین شده است در حال بازسازی و بهسازی زیرساخت‌هایی است که یا به نابودی کشیده شده و یا اینکه رو به نابودی بوده است.

بقای ذوب آهن در لیگ برتر بدون ورود به بازی‌های پلی آف این فرصت را به ذوب آهن داده است تا با فراغ بال از دغدغه سقوط بتواند در محیطی آرام و بدور از غوغا سالاری حاکم در فوتبال کشور نسبت به انتخاب سرمربی وکادر فنی و قهرمانانی که هنوز در ورطه پرداخت‌های غیر متعارف گرفتار نشده‌اند اقدام مقتضی بعمل آورد.

شاه بیت عملکرد باشگاه در این زمینه انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان یک مربی جوان با آینده و با دانش ورزش است که دارای سوابق قهرمانی بی‌نظیری در بین مربیان حال حاضر کشور بوده است که نماینگر دورنگری و آینده‌نگری مدیران باشگاه ذوب آهن است، ولی ظاهراً این انتخاب به مذاق بسیاری از فرصت‌طلبان که دست آنان از سمت مربیگری ذوب آهن کوتاه مانده زیاد خوش نیامده است و با ترفندهای فراوان سعی در ایجاد چالش در فضای حاکم فوتبال کشور را دارند.

یک روز با انگ زدن به یک مربی ارزشمند سعی در حذف او دارند و یک روز دیگر با اشاعه اطلاعات غلط سعی بر حذف گل محمدی.

ولی باید مطمئن باشند همانطور که تاکنون تیر آنان که فقط قصد تخریب و ایجاد به هم ریختگی در باشگاه را داشته و دارند به سنگ خورده است، من بعد هم توانایی مقابله با واقعیت‌های موجود را نخواهند داشت.

آخرین تلاش مذبوحانه این افراد که هرروز به دری جدید می‌زنند انتشار اخبار غیراصولی و غلط در خصوص میزان قرارداد مالی یحیی گل محمدی با باشگاه ذوب آهن در فصل 94-93 است که فقط با هدف تخریب مدیران این باشگاه و مدیران عالی رتبه شرکت سهامی ذوب آهن با توجه به فضای مالی حاکم بر فوتبال ایران بوده است و اینجانب باید با قاطعیت اعلام کنم که این اخبار کذب محض است.

بر اساس صورتجلسه‌ای که در تاریخ 19/2/93 با یحیی گل محمدی امضاء گردید، مبلغ قرارداد ایشان هفتصد میلیون تومان است که در مقایسه با برخی از پیشنهادات کاندیداهای دیگر ذوب آهن بسیار متعارف و منطقی بوده است. البته یحیی بارها در آخرین مذاکره اعلام کرد که تنها هدفی که ذوب آهن را انتخاب نموده است پیشرفت در باشگاهی است که در یک دهه اخیر موفقیت‌های شایسته‌ای در فوتبال کشور و در سطح آسیا برای کشورمان بدست آورده است بوده ، او هیچگاه پیشنهاد قراردادهایی آن چنانی را نداده است و بر همین اساس مبلغ توافق نهایی او هفتصدمیلیون تومان است ولی قشر دلال،بدخواه و کسانی که با ترفندهای مختلف سعی در ایجاد بلوا و اغتشاش روحی روانی برای مجموعه ذوب آهن را دارند و یا به نوعی با ترفندهای غیرانسانی قصد توجیه عملکرد ضعیف خود را در جذب مربیان کارآمد را بیان می‌کنند، ارقام نجومی غیرواقعی را مطرح و متأسفانه آن را در بوق و کرنای شایعات کرده‌اند که حتی واکنش‌هایی را نیز در پی داشته است و حتی گوشه‌ای از این واکنش‌های نیز توسط جناب آقای دکتر گودرزی اعمال و دستور پیگیری آن‌را داده‌اند ولی این تلاش‌ها و فعالیت‌ها و تحریکات مذبوحانه غیرانسانی مانعی را برای پیش برد اهداف سازنده باشگاه ذوب آهن بویژه در رشته فوتبال نخواهد بود و تخریب گران نمی‌توانند با شایعه‌سازی جایگاهی را در باشگاه ذوب آهن دست وپا کنند از این رو کسانی که ماهیت آنان برای جامعه فوتبال کشور کاملاً شناخته شده است با این حرکات دیگرنمی‌توانند از نمد فوتبال کلاهی در ذوب آهن برای خود مهیا کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها