jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۰۰۴۴   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۸

فینال جام حذفی ایتالیا بوی خون به خود گرفت. پلیس برای مقابله با تماشاگران آشوبگر و ناآرام به سمت آنها شلیک کرد و اکنون شنیده می شود یک نفر کشته شده است.

قهرمانی خونین در ایتالیا/تصاویر

سایت جام جم ورزشی - فینال کوپا (جام حذفی ایتالیا) رنگ و بوی خون به خود گرفت. پیش از آغاز دیدار تیم های ناپولی و فیورنتینا در فینال پلیس با تماشاگران ناآرام درگیری خونینی داشت.

به دلیل درگیری به وجود آمده دیدار فینال با 45 دقیقه تاخیر آغاز شد. در این فینال خونین ناپولی با گل‌های اینیسیه 11 و 17 و مرتنس 90 در مقابل تک گل وارگاس در دقیقه 28 با نتیجه سه بر یک فیورنتینا را مغلوب کرد و قهرمان جام حذفی ایتالیا شد.

قبل از آغاز این بازی درگیری شدیدی میان تماشاگران و پلیس ایتالیا رخ داد که درنهایت نیروهای پلیس مجبور شدند که به سمت تماشاگران اغتشاش‌گر شلیک کنند.

اخبار این درگیری به سرعت در رسانه‌های جهان منتشر شد و گمانه زنی‌های متعددی توسط این رسانه‌ها صورت گرفت.

بر این اساس اخباری منتشر شد که در حدود 4 نفر از تماشاگران زخمی شده‌اند و احتمال مرگ یک تماشاگر هم در این درگیری‌ها وجود دارد.

تصاویری از ناآرامی های پیش از این فینال خونین را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها