jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۹۶۵۶ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۹

به بهانه شایعه کارت جعلی بازیکنان فولاد

«ک. الف» هم با کفالت جعلی بازی می‌کند؟

استفاده از کارت‌های جعلی توسط چند بازیکن مطرح فولاد خوزستان سر و صدای فراوانی در محافل فوتبالی به وجود آورده است.

«ک. الف» هم با کفالت جعلی بازی می‌کند؟

به گزارش جام جم ورزشی ، به دنبال این شایعات برخی از مسوولان باشگاه پرسپولیس و حتی سپاهان که خود در نیم‌فصل اول از یکی از همین بازیکنان به اصطلاح مشکل‌دار(!) استفاده کردند، واکنش تندی نشان داده و به شدت انتقاد کردند.
در حقیقت همه به دنبال اثبات موضوع و پس گرفتن عنوان قهرمانی فولاد خوزستان هستند که البته چندان هم کار ساده‌ای نیست.
ما توانایی پیش‌بینی برخورد مسوولان امر با موضوع را نداریم، اما شنیدیم جعل کارت و مسایلی از این دست تنها مختص به باشگاه فولاد خوزستان نیست.
«ک. الف»، بازیکن ملی‌پوش کشورمان که در خط حمله بازی می‌کند هم در معرض این شایعات قرار دارد. درباره این مهاجم مطرح شنیده می‌شود با وجود داشتن چند برادر که از قضا یکی از آنها مدیربرنامه‌هایش به شمار می‌رود، توانسته برای پدرش کفالت بگیرد!
با شنیدن این اخبار به نظر می‌رسد اساسا اغلب بازیکنان جوان تیم‌های ما دارای اشکالاتی هستند و می‌طلبد مسوولان در این راستا نیز کمی شفاف‌سازی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر