jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۹۶۱۷   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۸

جام جهانی فوتسال دانش آموزان- ایتالیا2014

نماینده ایران نایب قهرمان جهان شد

نماینده ایران نایب قهرمان جهان شد

تیم فوتسال دانش آموزی شهرستان های استان تهران با شکست 8 بر 9 برابر تیم قدرتمند برزیل به عنوان نایب قهرمانی جام جهانی فوتسال دانش آموزی در سال2014 رسید.
به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور، تیم فوتسال دانش آموزی شهرستان های استان تهران که به عنوان نماینده کشورمان در رقابت های فوتسال دانش آموزان جهان به کشورایتالیا اعزام شده بود، شب گذشته در فینال این رقابت ها و در یک بازی حساس و نزدیک با نتیجه 8 بر 9 بازی را به برزیل واگذار کرد.
نماینده دانش آموزی کشورمان در این بازی ابتدا با نتیجه چهار بر یک از حریف قدرتمند خود پیش افتاد اما در ادامه بازی نتیجه را از کف داد تا با شش برد پیاپی و تنها یک باخت، به عنوان نایب قهرمانی سومین دوره مسابقات جهانی فوتسال مدارس دست یابد.
افتخار آفرینان دانش آموز کشورمان امشب راس 22:50 با استقبال مسئولان ورزش دانش آموزی کشور وارد فرودگاه امام خمینی (ره) خواهند شد.
گفتنی است پس از کسب عنوان قهرمانی تیم دانش آموزی لرستان نماینده ایران در جام جهانی فوتسال دانش آموزی در سال2012 ، نایب قهرمانی تیم شهرستان های استان تهران به عنوان دومین نماینده کشورمان در سال2014 ، بر ویترین افتخارات فوتسال دانش آموزی ایران افزود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها