jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۹۵۴۸   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۰

پژمان منتظری، مدافع ایرانی تیم فوتبال اُم‌صلال قطر فصل آینده هم در این تیم بازی خواهد کرد.

پژمان منتظری در اُم‌صلال می‌ماند

در روزهایی که بحث پرداخت‌های میلیاردی به بازیکنان فوتبال در سال آینده جدی‌تر از گذشته دنبال می‌شود، به نظر می‌رسد بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ‌های عربی دیگر تمایلی برای بازگشت به لیگ برتر ایران ندارند مانند مجتبی جباری، هافبک ایرانی تیم الاهلی قطر که چند ماه پیش قراردادش را برای فصل آینده با این تیم قطری تمدید کرد و حتی حاضر شد به این خاطر قید تیم ملی را هم بزند.

از سوی دیگر پژمان منتظری، مدافع ملی‌پوش تیم اُم صلال قطر هم که در نیم فصل زمستانی به این تیم پیوسته بود، برای فصل آینده هم در این تیم قطری باقی خواهد ماند.

بنا به ادعای سایت‌های قطری، منتظری تنها بازیکن تیم ام صلال است که تکلیفش برای ماندن در این تیم در فصل آینده مشخص شده است. در حالی که منتظری برای فصل 2014 - 2015 با ام صلال تمدید کرده است، دیگر بازیکنان خارجی این تیم یعنی "عثمان العساس"، "کابوری" و "ویکتور سیموئز" از ام صلال جدا خواهند شد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر