jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۹۲۸۳   ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۲

در دفاع از محمد بنا صورت گرفت

قهرفرنگی کاران و ترک خانه کشتی

پس از قطع همکاری محمد بنا و کناره گیری کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی، تمامی فرنگی کاران اردونشین نیز خانه کشتی را ترک کردند.

قهرفرنگی کاران و ترک خانه کشتی

در حالیکه رقابتهای جام جهانی کشتی فرنگی باید طی روزهای 25 و 26 اردیبهشت ماه در تهران برگزار شود و تیم ایران به عنوان یکی از مدعیان اصلی این رقابتها به میدان برود،‌ موجی از تنش و مسایل حاشیه ای کشتی فرنگی ایران را فرا گرفته است.

پس از کناره گیری محمد بنا و کادر فنی تیم ملی و عدم حضور در اردوی آماده سازی،‌ فرنگی کاران اردونشین نیز در اقدامی سوال برانگیز و بی سابقه خانه کشتی تهران را ترک کردند.

این تصمیمی در حالی از سوی اردونشینان اتخاذ شد که تمامی فرنگی کاران اردونشین از جمله مردان نامدار و طلایی این رشته همچون حمید سوریان و امید نوروزی نیز در بین فرنگی کاران معترض بودند.

از گوشه و کنار فدراسیون کشتی خبر می رسد که رسول خادم و همچنین اعضای شورای فنی تیم ملی کشتی فرنگی به هیچ عنوان با این مساله کنار نخواهند آمد و گفته می شود حتی به قیمت کسب نتیجه ضعیف در رقابتهای جام جهانی تهران نیز با این تخلف برخورد خواهند کرد.(مهر )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها