jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۸۹۸۳ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۴۵

علیرضا داوودنژاد، سازنده فیلم‌هایی چون «کلاس هنرپیشگی» و «مرهم» از ساخت فیلم تاریخی «یک روز با مولانا» در صورت تامین بودجه خبر داد.

علیرضا داوودنژاد درباره محتوای فیلمنامه تاریخی که در دست دارد به مهر گفت: فیلمنامه تاریخی که برای تولید در دست دارم درباره عرفان و معنویت با عنوان «یک روز با مولانا» است، اما تامین بودجه فیلم‌هایی از این دست بسیار سخت است.

این کارگردان سینما درباره ساخت فیلم سینمایی در ژانر تاریخی توضیح داد: فیلمنامه‌ها و طرح‌های بسیاری برای ساخت فیلم دارم، اما بین ساخت فیلمنامه‌ای با محتوای تاریخی و فیلمی با مضمون اجتماعی تردید دارم و هنوز با خودم به نتیجه قطعی برای اولویت در ساخت این دو طرح نرسیده‌ام. وی افزود: البته مشکلات تولید و بودجه که پیش‌ پای ساخت فیلم در ژانر سینمای تاریخی است و برخی دیگر از مسائل دست به دست هم داده تا از ساخت فیلم تاریخی منصرف شوم و فیلمنامه‌ای برای امروز کار کنم. من برای این که بتوانم امور زندگی را تامین کنم باید یک داستان امروزی بسازم و بعد که شرایط برای تولید فیلم تاریخی مهیا شد به ساخت فیلمی پرهزینه اقدام کنم. کارگردان فیلم «نیاز» درباره حمایت رئیس سازمان سینمایی از ساخت فیلم «یک روز با مولانا» نیز بیان کرد: می‌دانم که آقای حجت‌الله ایوبی شخصا علاقه‌مند به ساخت فیلمی با موضوع مولاناست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر