jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۸۵۶۸ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۲۶

پرویز پرستویی، بازیگر نام آشنای سینمای ایران با گلایه از انتشار برخی اخبار و شایعات و با بیان این که ارادت خاصی به حاتمی‌کیا دارد، درباره برخی حواشی فیلم «چ» در روزهای گذشته توضیحاتی داد.

به گزارش ایسنا، این بازیگر که در نشست رونمایی از کتابش حاضر بود در پاسخ به پرسشی در این خصوص توضیح داد: ارادت خاصی به آقای حاتمی‌کیا دارم و فیلم‌هایی که با ایشان کار کرده‌ام از کارهای شاخص من محسوب می‌شود، اما حتی فیلمنامه «چ» را هم نخواندم. حتی شایعه کردند تقاضای 600 میلیون تومان کرده‌ام که در عمرم چنین پولی نگرفته‌ام.

او افزود: تنها چیزی که آزارم داد، تهیه‌کننده فیلم بود و معتقدم وقتی شهید چمران را می‌خواهیم بسازیم باید اعتقاد هم داشته باشیم. چگونه می‌توانستم با این تهیه‌کننده درباره فیلم صحبت کنم. معتقدم سینما جای این آدم‌ها نیست و باید با صداقت جلو آمد. بعد هم دیدید در همان اوایل کار به مشکل خورد.

پرستویی تاکید کرد: همان‌جور که محراب مسجد تقدس دارد، معتقدم دوربین سینما هم تقدس دارد و هر‌کسی نباید پشت آن برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر