jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۷۲۰۳ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۷:۵۲

ملیت: نیجریه‌ای ‌/‌ سن: 52‌ /‌ پست دوران بازیگری: مدافع ‌/‌ سابقه مربیگری در جام جهانی: ندارد

تیم ملی نیجریه همچون غنا و 14 تیم ملی دیگر با یک مربی بومی قدم به جام جهانی برزیل می‌گذارد. استفان کشی را باید یک مربی ملی تمام‌عیار نامید؛ کسی که تمام ده سال گذشته را روی نیمکت تیم‌های ملی گذرانده و هیچ‌گاه در سطح باشگاهی فعالیت نکرده است. او که طی سال‌های 1981 تا 1995 عضو تیم ملی نیجریه بود، 9 سال پس از خداحافظی از فوتبال به جرگه مربیان پیوست و کارش را با پذیرفتن تیم ملی توگو آغاز کرد. او سپس هدایت تیم ملی مالی را به عهده گرفت و بعد از پایان بازی‌های مقدماتی جام جهانی 2010 دوباره به توگو پیوست. کشی هرچند در توگو و مالی هیچ توفیقی نداشت، اما دو سال پس از آن‌که به‌عنوان سرمربی نیجریه انتخاب شد، این تیم را قهرمان جام ملت‌های 2013 کرد و در همان سال عنوان بهترین مربی سال آفریقا را به دست آورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر