وطن‌خواه: پدیده را زیر 10 میلیارد تیم را می بندیم

پیشنهاد 4 میلیارد تومانی به قلعه نویی تکذیب شد

مدیرعامل باشگاه پدیده گفت: به هیچ عنوان پیشنهاد 4 میلیاردی ما به قلعه‌نویی صحت ندارد و نمی‌دانم این مسائل از کجا بیان می‌شود.
کد خبر: ۶۶۶۸۰۴
پیشنهاد 4 میلیارد تومانی به قلعه نویی تکذیب شد

جواد وطن‌خواه در خصوص شرایط تیم فوتبال پدیده و اینکه گفته می‌شود این باشگاه برای حضور امیر قلعه‌نویی پیشنهاد 4 میلیاردی داده است، عنوان کرد: به هیچ عنوان چنین موضوعی صحت ندارد. قلعه‌نویی خودش اعلام کرد که با توجه به شرایط استقلال می‌خواهد در این تیم بماند. خدا را شاهد می‌گیرم با او صحبتی نکرده‌ایم و به هیچ عنوان چنین مبالغی صحت ندارد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود پدیده می‌خواهد محمدرضا خلعتبری، آندرانیک تیموریان و شهاب گردان را جذب کند، تصریح کرد: نمی‌دانم این مسائل از کجا عنوان می‌شود. ما هنوز سرمربی تیم خود را انتخاب نکرده‌ایم. قصد داریم تیم خوب، جوان و جنگنده‌ای را ببندیم. اصلا هم به دنبال اسم و رسم و تیم کهکشانی نیستیم. قصدمان این است که با بازیکنان جوان وارد لیگ شویم و می‌خواهیم زیر 10 میلیارد تیم را جمع و جور کنیم.

مدیرعامل باشگاه پدیده در مورد اینکه این مبالغ و اسامی از کجا عنوان می‌شود، یادآور شد: نمی‌دانم این مسائل را چه کسانی بیان می‌کنند. ما به این موارد کاری نداریم و کار خود را انجام می‌دهیم. سؤال من این است که 16 تیم در لیگ برتر حضور دارند چرا برای 15 تیم دیگر این مسائل را بیان نمی‌کنند. ما به این موارد فکر نمی‌کنیم.

وطن‌خواه در مورد هدف حضور این تیم در لیگ برتر، ‌گفت: سعی می‌کنیم که خود را در سال اول حضورمان در لیگ برتر تثبیت کنیم. در تلاش هستیم که در رتبه‌های بالای جدول قرار بگیریم و می‌خواهیم عملکرد خوبی در لیگ برتر داشته باشیم.
-

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها