jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۶۶۶۵۷۳ ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۲

رزمایش اقتدار و انضباط بسیجیان با عنوان «الی بیت المقدس» با حضور 10 هزار بسیجی روز پنجشنبه در تهران آغاز شد.

رزمایش «الی بیت المقدس» بسیجیان آغاز شد

جانشین فرمانده سپاه حضرت محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در این رزمایش که تا فردا (جمعه) ادامه دارد پنج لشکر عملیاتی بسیج در قالب یک قرارگاه اصلی و پنج قرارگاه فرعی به منطور نمایش اقتدار و انضباط بسیجیان در تهران شرکت دارند.

سردار احمد ذوالقدر آموزش نیروهای بسیج و انجام عملیات تاکتیکی را مهمترین اهداف این رزمایش برشمرد و گفت: رزمایش «الی بیت المقدس» در پنج نقطه از شهر تهران در حال برگزاری است.

جانشین فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ اضافه کرد: اقشار مختلف جامعه اعم از دانشجویان، کارمندان، پزشکان، دانش آموزان، کسبه و اصناف در این رزمایش حضور دارند.

ذوالقدر یادآوری کرد: برگزاری کلاس های بازآموزی، برپایی دوره های عقیدتی، برگزاری مانور عملیاتی از جمله برنامه های اولین روز این رزمایش است.

وی افزود: برنامه های مذهبی از جمله برپایی دعای کمیل و راهپیمایی شبانه جهت یابی نیز در جریان این رزمایش برگزار می شود.

وی افزود: بسیجیان تهرانی روز جمعه (پنج اردیبهشت) با تجمع در خیابان حجاب، توانمندی و اقتدار خود را به نمایش می گذارند و پس از آن در نماز جمعه تهران شرکت می کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

کارآیی مدیران جوان بیشتر است

کارآیی مدیران جوان بیشتر است

 در شرایط ویژه و سخت علی‌القاعده دولت‌ها باید تحرک ویژه از خود نشان بدهند. چون در سایه تحرکات و فعالیت بیشتر و فوق‌العاده است که می‌توان بر مشکلات فائق آمد و در عرصه معضلات موجود گره‌گشایی کرد.دو عامل جلوی تحرک ویژه را می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد مسوولان و مدیران تحرک فوق‌العاده داشته باشند.یکی از این عوامل، تعلقات است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر