jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۶۶۰۹۹   ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۳

اسلوبودان کواچ جوان در ایتالیا شاهکار کرد.

لبخند کواچ / مربی تاریخ ساز در ایتالیا + عکس

به گزارش تحریریه ایروالی جام جم ورزشی به نقل از سایت رسمی کناک ایتالیا،بوبان مانند همه مردم جهان می دانست چشم ها به روی سری آ خیره شده است، اما او با شکست پیاچنزا قدرت مند نگاه ها را به سوی خود کشاند. پروجا با هنرنمایی آتاناسیویچ و هدایت بوبان جوان توانست به فینال سری آ والیبال ایتالیا برود و تاریخ ساز شود، حال او لبخند می زند و شادمان است از این فتح بزرگ.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها