jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۴۲۷   ۳۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۳

پشت پرده جا ماندن هافبک پرسپولیس از تیم ملی چیست؟

غیبت مشکوک مسلمان در اردوی آفریقا

خارج شدن نام محسن مسلمان از نفرات اعزامی به اردوی تیم ملی فوتبال ایران در اردوی آفریقا حرف و حدیث های زیادی به همراه داشت.

غیبت مشکوک مسلمان در اردوی آفریقا

سایت جام جم ورزشی - همان لحظه ای که اعلام شد محسن مسلمان به اردوی آفریقا نمی رود مشکلات مالیاتی و ممنوع الخروج بودن وی دلیل این اتفاق عنوان شد. مدتی بعد گفته شد که مسلمان به دلیل مصدومیت به این اردو نرفته است. او پس از اینکه به تیم ملی دعوت شد به احترام کروش به هتل محل اقامت تیم ملی رفته و خودش را معرفی کرده است. اما گویا پای دلایل دیگری در میان است که فعلا قرار نیست افشا شود. موضوع آخری که در مورد آن با مسئولان پرسپولیس صحبت شده شایعه عجیبی بود که در مورد مسلمان به وجود آمده است. گفته می شود که این بازیکن به شکل دستوری از رفتن به جام جهانی محروم شده و دیگر او را در تیم ملی نمی بینیم، البته حداقل تا پایان جام جهانی.

به هر حال هنوز چیزی درباره این بازیکن مشخص نیست. برای مشخص شدن وضعیت او باید تا پایان اردوی آفریقا صبر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر