jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۱۷۴   ۲۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۶

پرسپولیس این روزها تعطیل تعطیل شده است و از فعالیتی در این باشگاه خبری نیست .

بلاتکلیفی عذاب آور پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی ، از وضعیت بلا تکلیف پرسپولیسی ها همین قدر که از سوی پروین و منتقمی ، لیست قراردادهای بازیکنان تیم و کادر فنی آن تهیه شده تا با ارایه آن به وزارت ورزش و جوانان ، در این رابطه تعیین تکلیف کنند .
جدا از آنکه وزیر ورزش و جوانان اعلام کرده که دیگر به باشگاهی اجازه قراردادهای میلیاردی نخواهند داد و به تبع آن نیز تکلیف قراردادهای فصل به پایان رسیده بازیکنان پرسپولیس مشخص نیست ، این بلاتکلیفی به ارکان باشگاه ضرر می زند . یقینا وزارت ورزش نیز باید تعیین تکلیف کند که علی پروین را می خواهد یا خیز ، اگر او را نمی خواهد که از قرادن نیز چنین بر می آید هر چه زودتر ، مدیر جانشین سرپرست باشگاه پرسپولیس را معرفی کند تا این مدیر با استقرار در باشگاه ضمن رتق و فتق امور ، نسبت به بستن تیم برای فصل بعد اقدام کند . بی شک ادامه این وضع نه به نفع پرسپولیس است و نه به نفع وزارت ورزش ، چون اگر اقدامی در این زمینه صورت نگیرد و همه چیز به گذشت زمان موکول شود ، نه تنها مشکلی حل نخواهد شد ، بلکه قضیه نیز بغرنج تر از آنی خواهد شد که به سادگی قابل حل باشد . بطور طبیعی نیز توپ قصور به زمین وزارت ورزش می افتد که نخواسته اند با اقدامی عاجل ، پرسپولیس را از بن بست موجود نجات بخشند .

به هر حال نباید فراموش کرد که پرسپولیس برای فصل بعد باید در جبهه آسیایی نیز مبارزه کند و قطعا اگر مسوولان نجبند ، می توان پیش بینی کرد که نتیجه امروز استقلال در انتظار سرخ ها باشد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر