jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۱۷۴   ۲۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۶

پرسپولیس این روزها تعطیل تعطیل شده است و از فعالیتی در این باشگاه خبری نیست .

بلاتکلیفی عذاب آور پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی ، از وضعیت بلا تکلیف پرسپولیسی ها همین قدر که از سوی پروین و منتقمی ، لیست قراردادهای بازیکنان تیم و کادر فنی آن تهیه شده تا با ارایه آن به وزارت ورزش و جوانان ، در این رابطه تعیین تکلیف کنند .
جدا از آنکه وزیر ورزش و جوانان اعلام کرده که دیگر به باشگاهی اجازه قراردادهای میلیاردی نخواهند داد و به تبع آن نیز تکلیف قراردادهای فصل به پایان رسیده بازیکنان پرسپولیس مشخص نیست ، این بلاتکلیفی به ارکان باشگاه ضرر می زند . یقینا وزارت ورزش نیز باید تعیین تکلیف کند که علی پروین را می خواهد یا خیز ، اگر او را نمی خواهد که از قرادن نیز چنین بر می آید هر چه زودتر ، مدیر جانشین سرپرست باشگاه پرسپولیس را معرفی کند تا این مدیر با استقرار در باشگاه ضمن رتق و فتق امور ، نسبت به بستن تیم برای فصل بعد اقدام کند . بی شک ادامه این وضع نه به نفع پرسپولیس است و نه به نفع وزارت ورزش ، چون اگر اقدامی در این زمینه صورت نگیرد و همه چیز به گذشت زمان موکول شود ، نه تنها مشکلی حل نخواهد شد ، بلکه قضیه نیز بغرنج تر از آنی خواهد شد که به سادگی قابل حل باشد . بطور طبیعی نیز توپ قصور به زمین وزارت ورزش می افتد که نخواسته اند با اقدامی عاجل ، پرسپولیس را از بن بست موجود نجات بخشند .

به هر حال نباید فراموش کرد که پرسپولیس برای فصل بعد باید در جبهه آسیایی نیز مبارزه کند و قطعا اگر مسوولان نجبند ، می توان پیش بینی کرد که نتیجه امروز استقلال در انتظار سرخ ها باشد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها