jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۳۱۲۴   ۲۶ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۵

کارلس پویول به حمایت از سرمربی بارسلونا پرداخت و اعلام کرد حاضر است برای موفقیت او در بارسلونا جان بدهد.

دفاع جانانه پویول از مسی و تاتا

کاپیتان بارسلونا در پایان جلسه تمرینی امروز تیمش با حضور در کنفرانسی مطبوعاتی پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

پویول در ابتدا درباره نتایج ضعیف تیمش در این فصل گفت:‌ بیرون رفتن از لیگ قهرمانان اتفاق دردناکی است و شکست پس از آن در لیگ نیز این ناراحتی‌ها را افزایش داد اما باید به این نکته توجه کرد که ما در نزدیکی یک فینال قرار داریم و می‌خواهم به هوادارانمان بگویم که ما تمام آن چه را می‌توانیم برایشان انجام خواهیم داد. در این لحظات نیاز به حمایت هواداران و اتحاد تیمی داریم زیرا که قرار است برابر تیمی بسیار قدرتمندی به میدان برویم.

پویول در ادامه گفت: خود ما بهترین منتقدان تیم هستیم و بهتر از هر کس اشتباهاتمان را می دانیم اما اکنون هدف ما تنها موفقیت در فینال کوپا دل‌ری و پنچ مسابقه باقی مانده در لیگ است. اگر چه که انتظار ما پیروزی برابر گرانادا بود اما به هر حال ما هنوز از قهرمانی در لیگ ناامید نیستیم. از این پس تنها می‌خواهیم که کاری کنیم که هوادارانمان در پایان فصل چیزی برای جشن گرفتن داشته باشند.( ایسنا )

مدافع بارسلونا و تیم ملی اسپانیا درباره آینده ورزشی خود ادامه داد: هنوز تصمیمی برای آینده خود نگرفتم و نمی‌توانم چیز تازه‌ای به شما بگویم. وقتی شما بیرون از فضای تیم و مسابقات هستید، رنج زیادی را متحمل می‌شوید؛ به خصوص هنگامی که می‌بینید که دیگر نمی‌توانید به تیم کمک کنید. واقعا نمی‌توانم سوالات شما را درباره آینده خود جواب دهم، زیرا جوابی برای آنها ندارم و تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که تصمیم من ارتباط زیادی به شرایطم در این ماه‌های پایانی فصل خواهد داشت.

پویول درباره انتقادات از خراردو مارتینو گفت: نمی‌توانیم از انتقاد‌ها جلوگیری کنیم. زیرا همواره انتقاد کردن و اعتراض به یک نفر آسان‌تر از اعتراض به 25 بازیکن است اما می‌خواهم بگویم که اگر شرایط بدین گونه پیش رفته است، بیشتر تقصیر بازیکنان است تا مربی. من واقعا برای تاتا بهترین‌ها را آرزو می کنم. او سرمربی فوق‌العاده‌ای است و حاضرم برای موفقیت او بمیرم، همانطور که او این کار را برای ما می‌کند.

مدافع بارسلونا در پایان درباره شرایط لیونل مسی گفت: تنها بازیکنی که نمی‌توانیم انتقادی را به او وارد کنیم، لیونل مسی است زیرا او در این مدت همه چیز به ما داده است و هیچکس نمی‌تواند بگوید که او برای ما تلاش نمی‌کند.

برچسب ها: مسی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها