jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۴۹۷   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۷:۱۵

تیم ملی ایران با در اختیار داشتن تعدادی بازیکن شاغل در اروپا، قرار است با تعداد زیادی از بازیکنانی که تجربه ی ملی زیادی دارند به جام جهانی سفر کند.

بازی این 5 ایرانی را باید نگاه کرد

به نقل از اسوشیتدپرس نگارنده این مقاله می نویسد:

یکی از 5 بازیکنی که می توانند نقش تعیین کننده ای داشته باشد رضا قوچان نژاد است. این بازیکن در حال حاضر در تیم چارلتون توپ می زند. در 11 بازی ملی توانسته 9 گل به ثمر رساند. جواد نکونام کاپیتان تیم ایران از دیگر بازیکنان کلیدی این تیم به شمار می آید. نکونام 136 بازی ملی در کارنامه دارد. مسعود شجاعی هافبک با استعداد این تیم از دیگر مهره های کلیدی ایران است. وقتی او روز خوبی داشته باشد تیم ایران نیز خوب بازی می کند. اشکان داژگه بازیکن فولام و دانیل داوری نیز بازیکنان تاثیر گذاری به شمار می آیند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر