jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۶۳۲   ۱۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۴

جهش دانیل در بوندسلیگا

دنبل داوری در راه وردبرمن

هر چند دانیل داوری هم اکنون به همراه تیمش در قعر جدول رده بندی بوندسلیگا به سر می برد اما قرار است او را در یک تیم معتبرتر ببینیم.

دنبل داوری در راه وردبرمن

سایت جام جم ورزشی - سباستین ملیتز دروازه بان وردربرمن در پایان فصل از این تیم جدا می شود و شاید دنیل جانشین او شود

جدایی دنیل داوری از اینتراخت برانشوایگ نه تنها در سایتهای آلمانی بازتاب داشته و آنها به جدایی ستاره اینتراخت در پایان فصل اشاره کرده اند، بلکه سایتهای انگلیسی زیان هم اخبار مرتبط با دروازه بان تیم ملی را پوشش می دهند. سایت teamtalk در گزارشی با اعلام جدایی دنیل از اینتراخت در پایان فصل، نوشت: دروازه بان تیم ملی ایران به مدیران باشگاهش اطلاع داده که قراردادش را تمدید نمی کند. او هنوز مقصد بعدی اش را مشخص نکرده. دنیل در سال 2009 از ماینز راهی برانشوایگ شد و تا امروز 87 بازی برای این تیم انجام داده است. بیشتر بازیهای داوری در بوندس لیگای دو بوده ضمن آنکه او اولین بازی اش برای برانشوایگ را در سال 2010 انجام داد.

به گزارش خبرآنلاین به این نکته هم اشاره کنیم در شرایطی که هنوز تکلیف تیم فصل آینده دنیل مشخص نشده، سایتهای آلمانی از جدایی دروازه بان وردربرمن در پایان فصل خبر دادند تا شایعه حضور دنیل در این تیم مطرح شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر