jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۶۳۱   ۱۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۶

استقرار تیم بازرسی در باشگاه استقلال

آغاز حسابرسی از قرارداد آبی‌ها

۱

حسابرسی از باشگاه استقلال برای روشن شدن وضعیت مالی این باشگاه آغاز شده است.

به دنبال پایان حسابرسی از وضعیت مالی باشگاه پرسپولیس، در آخرین روزهای سال قبل حسابرسی باشگاه استقلال در دستور کار تیم حسابرسان و بازرسان وزارت ورزش وجوانان قرار گرفته تا تکلیف هزینه‌کرد این باشگاه هم مشخص شود.

پس از این که امیر رضا خادم از سوی محمود گودرزی مامور رسیدگی به پرونده واگذاری در باشگاه سرخابی‌ها شد، قرار شد در وهله نخست بازرسان و حسابرسان مالی برای روشن شدن وضعیت قراردادها و نحوه‌ی خرجکرد منابع مالی در این باشگاهها مستقر شوند و به وضعیت مالی رسیدگی کنند تا همه چیز برای واگذاری این باشگاهها شفاف و روشن شود.

به گفته‌ی خادم قرار بود پس از پایان حسابرسی از باشگاه پرسپولیس، نوبت به باشگاه استقلال برسد که در همین رابطه، اخیرا حسابرسی از این باشگاه در دستور کار وزارت ورزش وجوانان قرار گرفته است.

پس از پایان حسابرسی از باشگاه استقلال، قرارداد بازیکنان و مربیان این باشگاه نیز منتشر خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
امیدوارم دل فردوسی پور خوش شود!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر