jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۲۵۳   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۶

حاشیه های هفته بیست و نهم لیگ برتر

باز هم ردپای سفره خانه و قلیان!

هفته بیست و نهم در حالی به اتمام رسید که مبحثی تکراری مطرح شده است؛ قلیان کشی بازیکنان.

باز هم ردپای سفره خانه و قلیان!

سایت جام جم ورزشی - نوک اتهامات باز هم به سمت محسن مسلمان بازیکن پرسپولیس رفته است، کسی که پیش از این هم با این اتهام دردسر ساز روبرو شده و به قدر کافی بابت آن وارد حاشیه شده بود. در شرایطی که لیگ در حساس ترین شرایط خود به سر می برد خبر می رسد که محسن مسلمان شب پیش از دیدار با راه آهن به یک سفره خانه سنتی رفته و قلیان کشیده ، موضوعی که او خود به شدت تکذیب می کند و اظهار داشته که از بانیان طرح این شایعه بی اساس شکایت می کند. اینکه این خبر چقدر واقعیت دارد یا خیر بماند. البته که قلیان کشیدن در میان جماعت فوتبالیست ها مساله عجیبی نیست اما مساله اینجاست که چرا در آستانه یک بازی حساس برای پرسپولیس برخی از معدود رسانه ها چنین موضوعی را مطرح کرده اند؟ آیا تعمدی در کار است؟ در میان تمام فوتبالیست هایی که قلیان می کشند چرا فقط قلیان کشیدن مسلمان بازیکن پرسپولیس علنی می شود؟ در هر حال علی دایی اگر می خواهد بهانه جویی کند بهتر است به جای وزارت ورزش و جوانان از شایعه سازان اطراف باشگاه پرسپولیس تند و تیز انتقاد کند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها