jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۶۰۱۴۷   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۰

فدراسیون والیبال با امضای قراردادی بانک سامان را به عنوان حامی والیبال ایران در سال 1393 انتخاب و معرفی کرد.

بانک سامان اسپانسر تیم ملی شد

به گزارش تحریریه ایروالی جام جم ورزشی،با توجه به درخشش مردان والیبال ایران در سال 92 در میادین مختلف بین المللی و کارنامه موفق کمیته بازاریابی و اقتصادی فدراسیون والیبال در اجرای تعهدات خود در قبال بانک سامان و فراهم کردن بستری حرفه ای در حوزه تبلیغات برای این بانک ، در پایان این سال بسیاری از ارگان و نهاد ها در سراسر کشور و حتی خارج از کشور آمادگی خود را برای اسپانسری و حمایت مالی از تیم ملی والیبال به طور رسمی اعلام کردند .

پس از بررسی ها و مذاکرات لازم با گزینه های موجود با توجه به حسن سابقه طرفین در انجام تعهدات، مسئولان فدراسیون والیبال بانک سامان را به عنوان حامی والیبال ایران در سال 93 نیز برگزیدند. عصر دیروز یکشنبه 17 فروردین طی امضای قراردادی در هتل استقلال تهران بین محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال و سید احمد طاهری مدیر عامل بانک سامان، این بانکبه عنوان حامی والیبال ایران در سال 93 معرفی شد.
لازم به ذکر است که پنج شرکت معتبر داخلی و خارجی و سه بانک داخلی نامزدهای حمایت از تیم ملی بودند اما با این توافق sb24 بر روی پیراهن تیم ملی والیبال ایران قرار می گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها