jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۹۹۵۹   ۱۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۰:۰۴

به بازیکنان راه‌آهن افتخار می‌کنم

ابراهیم‌زاده: پرسپولیس دو گل کم خورد

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: امروز می‌توانستیم سه یا چهار گل به پرسپولیس بزنیم.

ابراهیم‌زاده: پرسپولیس دو گل کم خورد

منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری گفت: به بازیکنانم افتخار می‌کنم با یک برنامه خوب که به شکل‌های مختلف توانستیم بازی کنیم و در همه شرایط موفق بودیم. در شرایط خاص باشگاه راه‌آهن همه کار کردند و توانستیم با انرژی بازی کنیم.

سرمربی راه‌آهن تاکید کرد: من به انتقام فکر نمی‌کردم. مردم و تماشاگران قشر فوتبالیست را دوست دارند و می‌خواهند فوتبال خوب و زیبا ببینند. وظیفه ماست که در این شرایط به منش پهلوانی اقدام کنیم. شرایط بهتری باید در این فصل داشته باشیم. با این پتانسیل قطعا رتبه بهتری برای ما در لیگ برتر وجود خواهد داشت.

وی در مورد اینکه فکر می‌کرد بازی مقابل پرسپولیس مساوی شود، گفت: قبل از خوردن گل دوم به این مسئله فکر می‌کردم که می‌توانستیم سه چهار گل دیگر بزنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها