jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۵۹۸۰۴ ۱۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۷

برنامه «سینما سینما» شبکه چهار سیما، سینمایی«جزیره ای بر بام دنیاThe Island at the Top of the World» را روی آنتن می برد.

نمایش جزیره ای بر بام دنیا از شبکه فرهیختگان

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار، رابرت استیونسون در سال 1974 هنرنمایی دیوید هارتمن و دونالد سیندن را در این فیلم با ژانر درام وتخیلی برای سینمای آمریکا کارگردانی کرد.

گفتنی است در خلاصه داستان این فیلم به گروهی از مردم که برای نجات فردی که توسط پادشاه سرزمین زندانی شده بود و سوار بر قایق پرنده ای می شوند تا به جزیره ای دور در آن طرف آبها بروند، اما پس از رسیدن به جزیره توسط افراد پادشاه دستگیر می شوند و... اشاره شده است.

این فیلم امشب (یکشنبه) ساعت 23:15 از شبکه چهار تماشایی می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر