jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۵۷۹۸۶ ۰۶ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۸

"نفیسه روشن" گفت: سال 92 از فعالیت کاری‌ام با توجه به رخ دادن اتفاقات خوب کاری زیاد در این سال راضی هستم.

نفیسه روشن: از فعالیت کاری خودم در سال 92 راضی هستم

"نفیسه روشن" بازیگر تلویزیون در خصوص بهترین خاطره خود از نوروز بیان کرد. به همه نوروزها علاقمندم، چون سال تحویل در خانه مادربزرگم هستیم و در آنجا همه اقوام را می‌بینم؛ همچنین آغاز سال نو را دوست دارم.


وی در خصوص چیدن سفره هفت‌سین سینمایی گفت: علاقه زیادی به چراغ‌های د دولاید که روی دوربین نصب می‌شود، دارم و این را در سفره هفت‌سین سینمایی‌ام قرار می‌دهم.

این بازیگر در خصوص مهم‌تریم اتفاق سال 92 اظهار داشت: خدا را شکر سال 92 اتفاقات خوب کاری زیادی برایم رخ داد و با کسانی که علاقمند بودم، کار کردم و از فعالیت‌های کاری خودم راضی هستم.

روشن در خصوص برنامه خود در سال جدید اظهار داشت: تلاشم بر این است که در کنار کار در سریال‌های خوب تلویزیون، ‌چند کار سینمایی را هم بپذیرم؛ طی این سال‌ها به خاطر قراردادهای چند ماهه سریال‌ها فرصت همکاری با کارهای سینمایی را نداشتم و بعضی از مخاطبان فکر می‌کنند که من در سینما فعالیت ندارم.

باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر